0536 880 6818

Alçı dekorasyon

Alçı dekorasyon

Alçı dekorasyon Kuşadası Biz ev veya iş emlak için alternatif tasarım geniş bir yelpazede sunuyoruz: (taç) pervaz, aydınlatma olukları, korniş ve frizler.

Hiç ev dekorasyon yaptık, bunu bir oda özel hissettirecek küçük dokunuşlar olduğunu bilecek. Tüm benzersiz profiller, pervaz, kornişler ve frizler farklı bir görünüm ve his vardır. Eğer güçlü, basit veya ince etkisi sonrası ister Yani, tavsiye ve yardım için bizimle irtibata geçebilirsiniz …

Tavan – Bir odanın en büyük kullanılmayan alanı – yüzlerce yıldır özel önem verilmiştir.

Tavan tasarımı odasına karakter eklemek ve benzersiz bir görünüm yapacak güce sahiptir.

Son yıllarda değişen iç stilleri iç mekan yeni boyutlar eklemek heyecan verici tavan tasarımları, üretmişlerdir. yaratıcı malzemelerin kullanımı ile akıllı iç tasarımı ile ve bitirir tavan odak noktası ya da diğer iç elemanlar için önemli bir zemin olabilir.

tavan kubbe, tavan madalyonlar, tavan jantlar, tavan çerçeveleri ve süsler: Sen dekoratif tavan elemanları yükleyerek tavan tasarımı daha ilginç yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi, tavsiye ve fikirler için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Duvar dekorasyonu istediğiniz içini oluşturmak için bir çok avantajı vardır.

Alçı dekorasyon Kuşadası   Bizim Duvar Dekorasyon Kataloğu’nda yer almaktadır: duvar kabartmaları, duvar çerçeveleri, köşeler, sayvan dikimi ve süs eşyaları, ayna çerçeveleri, duvar niş.

Biz tarzı her türlü size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

yardım ve tavsiye için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Vel Tasarım tüm stilleri sütunları ve pillasters üretir. sermaye, bir şaft ve bir baz – Bir kural sütunlar / pillasters 3 bölümden oluşmaktadır. Biz çeşitli boyutları sütunlar ve pillasters sunmak ve renkleri geniş bir pallete bitirme.

kolon ve pillaster arasındaki fark pillaster sütun yuvarlak veya kare olabilir iken, (kare kolonun sadece bir tarafı gibi), düz bir sütuna benzeyen dikdörtgen destek olmasıdır. Pillaster sadece biraz duvardan proje ve pencereler, kapılar, kemerler etrafında, duvar dekorasyonu için çoğunlukla kullanılır. sütun / pillaster milleri, düz (düz) olmak yivli (yivli) ya da tasarımları ile oyulmuş olabilir; konik veya düz şaft ve diğer birçok stilleri.

Özel boyutlar ve tasarımlar bizim uzmanlık vardır.

Size yardımcı olabilmemiz için bir sonraki proje için bizimle irtibata geçiniz.

Biz her türlü tasarım ihtiyacını karşılamak için sunuyoruz.

Alçı dekorasyon Tadilat Kuşadası  Tasarım herhangi bir stil ve tasarım konsollar ve dirsekleri sunmaktadır. Bizim el yapımı dekoratif konsollar ve braketler estetik ve fonksiyonel hem de.

Konsollar ve braketler de ev veya iş emlak güzellik katarken işlevsel bir rol hizmet edebilir mimari unsurlardır. konsollar / parantez yapısal açıdan veya sadece dekoratif fonksiyonu ile kesinlikle gerekli olabilir bu yüzden onlar, destek (ya da desteklemek için görünen) tavan, kiriş ya da raflar vardır.

klasik ve çağdaş tasarımları Bizim çeşitli kolay uygulamanıza için mükemmel corbel / braket bulmak için yapar. Mevcut stilleri şunlardır: Acanthus yaprağı, Çağdaş, Klasik, Neoklasik, Art Deco, Barok, Neobaroque ve diğerleri.

Konsollar / parantez yaygın duvar dekorlar, raflar, kemerler, şömine dekorasyonu için kullanılır.

kornişleri ve parantez arasındaki temel fark onların genişliği; konsollar parantez genellikle daha kalındır. parantez derin genişliğinde sık iki, üç ya da dört kez ise aslında, bazı konsollar, bunlar geniş olarak derin. Çoğunlukla Barok evler ve binalar balkon destekleyen dış için parantez vardır.

heykeller, kabartmalar, heykeller – Vel Tasarım sanat klasik adet reprodüksiyon yapar.

Bizim modellerin her biri tam bitmiş müşterilerine gelir. Dikkatle yüksek mukavemetli alçı sıva ve orijinal numunenin doğal görünümünü çoğaltmak için boyalı titizlikle el döküm kopyaları sunuyoruz.

Alçı dekorasyon Kuşadası

Alçı dekorasyon Kuşadası Tasarım bizim katalog ve

Alçı dekorasyon Kuşadası

Alçı dekorasyon Kuşadası

özel ürünler kalite alçı sıva dekoratif ürünler üretmektedir. Kubbelerin, tavan madalyonlar, süs eşyaları, taç pervaz, kornişleri (konsolları), sütunlar, heykeller, kabartmalar ve daha birçok – Biz iç ihtiyaçları için alçı sıva dekorasyon her türlü yapmak. Müşterilerimizin isteklerini karşılamak için repilca modelleri bir çok yaptık. Dış ihtiyaçları için biz alçı çimento dökme aynı model sunabilir.

Biz aralığından dekoratif öğeler yapma ama mimari süsler ve müşterilerimizin ihtiyaçları için elemanların restorasyonu ile sadece anlaşma. tasarım projeleri, çizimler ve resimlerden süsleme, sermaye, rahatlama, heykel vb – Biz herhangi bir detay yapabilirsiniz.

Çünkü affortable fiyatları ve sunduğumuz kalite, biz restorasyon projelerinin çok başarmak var.

Alçı dekorasyon Kuşadası Geçerli çalışma yöntemleri yüzyıllar boyunca test teknikleri dayanmaktadır. Su formları ile karışık alçı, kristalleşme sonra, sıva. Bu malzemenin sağlamlığı hala alçı sertleşir zaman kurulmuştur takviye kullanılarak geliştirildi. sisal ve çuval bezi (ve günümüzde hurma / cam lifleri ile birlikte) bir üstüpü kalıp güçlendirmek için bin yıl kullanılmıştır ve henüz diğer cari malzeme aynı etkinliği ile değiştirir. belirtilen teknik Mısırlı kull anılan ile aynı kalmıştır. Ama alçı sıva zanaat sektöründe modern tekniklerle zengin büyüdü. örneğin gibi, kalıp yapımı için.

Alçı dekorasyon Kuşadası
Nedeniyle restore kısmı beceri ve ustaların bilgi hasarlı öğenin yenileme (kalıplama, heykelciği, tavan vs.) sonra fark ve yeniden görünmez olacak

senin içini ve dışını concering sorular her türlü için bize ulaşın.

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com