0536 880 6818

Hazir Mutfak Modelleri

 

Hazir Mutfak Modelleri

Hazir Mutfak Modelleri saklamak ve yemek pişirmek nerede mutfak sadece değil – rahat bir yemek odası, ev ofis ve ikincil aile yaşam alanı şeklini alabilir çok fonksiyonlu bir alan var. sizin mutfak multi-görev ve sizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak için önemlidir nedeni budur. Her mutfak fonksiyonel ve görsel olarak çekici hem de donanımlı mutfak aralıkları bir dizi var neden olan, farklı olduğunu anlıyoruz.

Hazir Mutfak Modelleri tarafından takılmış Mutfak

Yeni bir mutfak planlıyorsanız, mevcut düzeni ve güncellemek veya yeniden başlatmak için karar vermeden önce mevcut olan alana bakmak isteyeceksiniz. Ne olursa olsun aradığınızı, biz her bütçeye ve zevke uygun seçenekleri ile yüksek kaliteli donatılmış mutfaklar geniş bir yelpazesi sunuyoruz. çağdaş mutfaklar, masif ahşap yüzeyler için yüksek parlaklık için klasik, her zevke uygun bir tarzı var. Bizim mutfak tüm sipariş yapılır, böylece yeni mutfak az yaygara ile mükemmel uyum emin olabilirsiniz. Biz de böyle bir kesintisiz ve şık bir görünüm için buzdolabı, derin dondurucu ve bulaşık makinesi mevcut uzaya ve birimler gibi mutfak aletleri entegre.

Yaşlı ve Engelli Müşteriler için Erişilebilir Mutfak

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. biz onlar erişilebilir olduğunu garanti ve yaşamı mümkün olduğunca kolay hale getirmek için bir engelli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bizim mutfak terzi nedeni budur. Örneğin, ihtiyacınız olan yüksekliği dolapları ve birimleri düşürmek ve bir tekerlekli sandalye için yer sağlamak için mutfağınızın düzenini ayarlayabilirsiniz. Biz de böyle bir dokunmatik kontrol ocak ve yan açılış fırınlar gibi mutfakta içine dahil edilebilir mutfak yardımcıları, bir yelpazesi sunuyoruz. Bizim mutfak tasarımcıları gereksinimlerine göre en uygun çözümü bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Daha fazla bilgi için, engelli mutfaklar sayfasına bakın.

Hazir Mutfak Modelleri

Hazir Mutfak Modelleri

Touch alın

Bugün ücretsiz fiyat teklifi için bize ulaşın, bizim donatılmış mutfak ve tasarım hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, böylece DM Tasarım, İngiltere genelinde faaliyet göstermektedir. Ekibimizin bir üyesi, bir ev ziyareti düzenlemek ve ihtiyaçlarınızı görüşmek ve olabilecek herhangi bir soruya cevap için sizinle temasa geçecektir.

Hazir Mutfak Modelleri

Hazir Mutfak Modelleri seçim için hazır mutfak bizim ekonomik yelpazesi ile birlikte, biz de ısmarlama mutfak ve tamamen benzersiz bir şey arıyorsanız ücretsiz mutfak tasarım hizmeti sunuyoruz. Uzman mutfak tasarımcıların ekibimiz çarpıcı görünüyor sadece hayalinizdeki mutfak bulmalarına yardımcı olmak için hazırdır, ancak pratik ve son inşa edilmiş. DM Design tarafından bir ısmarlama mutfak gerçekten etkilemek için emin wow faktörü var!

Hazir Mutfak Modelleri

Birimler: x 1 Fırın Konut x 1, 600 Davlumbaz Kapı altında inşa 500 Base x 2, 1000 Base x 1, 500 Duvar x 2, 1000 Duvar x 1,
Paneller: Baz sonu 2 x Wall End 2, Süpürgelikler x 2 x
Kolları: Kalaylı etkisi sap x 9 *
Tezgah: Everest Laminat 3m *
Tek drainer lavabo ve Olivia muslukları

Tipik 12 ünite mutfak

Birimler: Fırın Konut x 1, 1000 Base x 2, 1000 Köşe Taban x 1, 500 Taban x 1, 600 Duvar x 1, 500 Duvar x 2, 1000 Duvar x Altında inşa 600 Kiler x 1, 600 3 Çekmece x 1, 600 1, 600 Köşe Duvar x 1
Paneller: Kule uç panel x 2, taban uç paneli x 1, duvar uç panel x 5, Baza x 2
Kolları: Kalaylı etkisi sap x 17 *
Tezgah: Everest Laminat 3m x 2 *
Tek drainer lavabo ve Olivia muslukları

Tipik 16 ünite mutfak

Birimler: Tek Fırın Kule x 1, 600 3 Çekmece x 2, 400 Taban x 4, 600 Taban x 2, 600 Kiler x 1, 500 Taban x 2, 400 Duvar x 2, 600 Duvar x 2
Paneller: Kule sonu 2 x Base Sonu 3 x, Duvar sonu 3, Süpürgelikler x 3 x
Kolları: Kalaylı etkisi sap x 20 *
Tezgah: Everest Laminat 3m x 2 *
Tek drainer lavabo ve Olivia muslukları

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com