0536 880 6818

Çelik Kapi

 

 

Çelik Kapi Kuşadası

“Standartlar Steel gibi Zor olarak” mimar, belirticilerinden bina sahipleri ve SDI çelik kapı ve çerçeve kullanan inşaat profesyonelleri için ne anlama geliyor?
Herkes belirterek veya ürünün test edildiğini ve ülkenin en saygın laboratuvarlar tarafından onaylandığını emin olabilirsiniz SDI üyesi şirketten bir çelik kapı veya çerçeve satın alma ve hizmet taahhüdü ile yedeklenen ve size destek oluyor olduğu anlamına gelir güvenebilirsiniz.

Çelik Kapi gücü, kalitesi, tutarlılık, güvenlik, hava ve yangın dayanımı, aşınma ve yıpranma ve uzun ömür için çelik kapı ve çerçeveler test eder. Test Underwriters Laboratories (UL), Ulusal Yangın Önleme Derneği (NFPA), Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) ve Test ve Malzeme American Society (ASTM) gibi ülkenin en iyi test laboratuvarları ile birlikte yürütülmektedir. Buna ek olarak, SDI çelik kapı ve çerçeveler ile birlikte kullanılan ürünler ile uyumluluğu sağlamak için böyle Kapı ve Donanım Enstitüsü (DHI), İnşaat Teknik Enstitüsü (CSI) ve Üreticileri Donanım Üreticileri Birliği (BHMA) gibi ilgili ürünler temsil sanayi kuruluşları ile birlikte çalışır.

Çelik Kapı Enstitüleri standartlarını görüntülemek üzere aşağıdaki bağlantılardan birini seçin:

Çelik kapı ve SDI üyesi şirketler tarafından üretilmektedir çerçeveler Amerika Birleşik Devletleri boyunca yer alan üst distribütör ağı aracılığıyla mevcuttur. Tüm önemli pazar alanlarında yerel distribütörler son kullanıcı için hızlı teslimat ve kaliteli hizmet sağlamak. Zamanında, doğru teknik destek online, bu sitede Teknik Yardım sayfasını ziyaret ederek ya da 440-899-0010 de SDI Teknik Destek personelle irtibat kurmak suretiyle de mimarlar, belirteçleri ve inşaat ekipleri mevcuttur.

önümüzdeki yıllarda kalite, dayanıklılık ve performans sağlamak için yerel distribütör çelik kapı ve çerçeveler üzerinde SDI logoyu arayın …

Çelik kapılar inanılmaz çok yönlü. Onlar hayal, hatta swirled paslanmaz çelik veya suni ahşap kaplama olabilir herhangi bir renk boyanabilir. En önemlisi, onlar son inşa edilir.

SDI üreticileri sayısız hisse senedi ve özel kapı ürünler yaptık. Eğer çok çizim tekliflerin sunulacağı içine önce tasarım aşamasında da üretici ile danışmanlık düşünün. Onlar her şeyi gördüm ve projeniz için doğru kapı ve çerçeveler seçim yardımcı olabilir.

Çelik Kapi  Kuşadası

Çelik Kapı Enstitüsü SDI Fact File olarak anılacaktır tek bir dosya içine tüm belgeleri dahil etti. İndirme dosya boyutları nedeniyle birkaç dakika sürebilir. Belge açıldıktan sonra o zaman Farklı Kaydet Dosya tıklayıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Şimdi indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Çelik Kapi

Çelik Kapi

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com