0536 880 6818

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı,Günümüz ev yaşantısın da modern yaşama bağlı olarak dekorasyon hızla gelişmektedir. İnsanlar yaşantılarını sürdürdükleri ortamların modern yaşama uygun hale gelebilmesi için evlerinde bazı değişiklikler uygularlar.

Bu değişiklikler insanlar kendi ihtiyaçlarına kendi zevk ve isteklerine bağlı olarak değişmektedir. Modern yaşama bağlı olarak artan dekorasyon sayısı ev ortamında bir çok alanda görebiliriz. Bu dekorasyonlar insanların kişiliklerini yansıtacak türde olmuştur.

Kişiler ev ortamında yada iş alanındaki ortamlarında çeşitli değişiklikler uygulayabilirler.Evlerinizde veya iş yerlerinizde duvar kağıdı dekorasyon çeşitlerinin önemli parçası halindedir. İnsanlar yaşantısını sürdürdüğü alanlarda görsel değerlere önem vermeye başlamıştır. Duvarların boyanması ile başlanan bu görsel şölen günümüzde yerini duvar kağıtlarına bıraktığı gibi duvar boyama işlemleri de hala etkisini korumaktadır.

Duvarlarınızı , duvar kağıdının dekoratif zarafetiyle süslemek ister misiniz? Duvar kâğıdı ustalarımız istediğiniz desen, renk ve türdeki duvar kağıtlarını yapmaya hazır.

İthal Duvar Kağıdı Uygulamaları
Boyanabilir Duvar Kağıdı Uygulamaları
Vinil Duvar Kağıdı Uygulamaları
Kağıt Tabanlı Duvar Kağıtları
Kabartma Duvar Kağıtları
Elyaf Tabanlı Duvar Kağıtları
Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı işlerinde seçilecek duvar kağıdının kalitesi, cinsi, uygulanma biçimi, evin dolu boş olması, yüzeylerin durumu , tadilat işlerinin yoğunluğu , yapılacak işin büyüklüğü gibi unsurlar değişkenlik gösterdiği için direk fiyat vermek doğru bir yaklaşım değildir. Bu yüzden fiyat almak için ;

Works:
  • Boya ve Badana

Created:November 16, 2015

Releated Works

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com