0536 880 6818

Kiremit çatı

Kiremit çatı

Kiremit çatı çeşitleri, çatı kiremitleri, kiremit, renkli riremit, düz kiremitler, geçmeli kiremitler, kiremit kullanımı, Kiremitlerin altına uygulanan ham maddesi tamamen doğal olan kiremitler yabancı ürün içermezler ve insan sağlığına zararları yoktur. Bu yüzden, teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da, günümüzde halen çatı kaplamasında kiremit yaygın olarak tercih edilmektedir. Kiremit kullanımı hakkında bilinçsiz bir çok insan var. Kiremit alırken dikkat etmek gerektiğini bilmedikleri gibi kiremit’in önemini de bilmiyorlar. Neden Kiremit kullanılır. Neden kiremit kullanmalıyız.Kiremit’in evimiz için önemi büyüktür. Evimizin en önemli noktalardan biri olan çatı kısmını, dış etkenlerden koruma görevini üstlenir. Kiremit’in görevini yapabilecek başka bir şey yok mu? Var tabi ki de ancak uzmanlar evimizin sağlığı açısından en iyisinin kiremit olduğunu kanutlayarak söylüyorlar.

Kiremit üretim aşamasında diğer ürünlere göre daha avantajlıdır. Çünkü kiremit yüzde yüz doğal kaynaklardan üretilir. Kiremitte katkı maddesi kullanılmamaktadır.Kiremitte kimyasal madde kullanılmamaktadır. Bu da kiremit’in daha sağlıklı olduğunu gösteriyor. Kiremitte tutkal ve yapıştırıcı malzemeler kullanılmaması ise diğer ürünlere göre daha dayanıklı olduğunu gösteriyor. Örneğin kiremitte herhangi bir bozulma, tahriş durumunda sadece o bozuk kiremit yerine yenisi takılabilir. Mesela çatınızda birkaç kiremit bozuldu, kırıldı bunun yerine hemen yenisi döşenip sorun ortadan kaldırılabilir. Kiremit’in maliyeti diğer alternatif ürünlere göre daha azdır ve her yerde bulunabilirsiniz…

Çatı tamir ustası firmamız çatı sektörüne 1980 yılından bu zamana kadar faaliyet göstermektedir.Çatı tamirat sektöründe kesintisiz hizmet sunan firmamız ülkemizdeki en iyitamir tadilat firmalariı arasında gösterilmektedir.

Mesleğini ve kalite anlayışını nesilden nesile aktarmayı hedefleyen firmamız profesyone tadilat ekibiyle, hizmet verdiği kişi ve kurumlarla uyum içerisinde çalışarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir. Her türlü tamirat ve tadilat işlerinizi yılların bize kazandırdığı tecrübe ve uzman ekiplerimiz tarafından sağlam bir şekilde uygun bir fiyata yapıp teslim etmekteyiz.

Works:
  • Çatı İşleri

Created:November 16, 2015

Releated Works

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com