0536 880 6818

Yer Karosu

Yer Karosu

Yer karoları ister seramik, fayans isterseniz taş olsun temizliği basittir. Ancak karoların arasındaki dolgu malzemeleri genellikle beyaz olur ve temizliği çok zordur.
Öncelikle yer karılarının arasını iyi bir şekilde temizlemek istiyorsak sert fırçaya sahip olmalıyız uzun saplı. Bu araba yıkanan yumuşak kıllı olanlardan değil kılları sert olan halı yıkamada kullanılan fırçalardan olmalı.
Kesinlikle yerleri silerken parçalayıcı temizlik malzemeleri kullanmıyoruz örneğin tuz ruhu, porçöz, kireç çözücüler kesinlikle olmamalı. Bunlar kullanıldığı takdirde fayansların ve taşların yüzeyi aşınır ve çok daha fazla kir toplar ve hiç temizlenemez hal alır.
Çamaşır suyu özellikle de koyu kıvamlı çamaşır suyunu silinecek bölgeye gelişi güzel yerlere attırın çok olmamak şartıyla, üzerine bir şişeden bir miktar su attırın fırçalarken kolaylık olsun ve köpürsün diye…

Sert fırça ile bastırarak temizlenecek yerleri iyice fırçalayın ve çamaşır suyu kokusu zararlı olduğu için kesinlikle ortamı havalandırmayı unutmayın. İyice ovaladıktan sonra 5-6 dakika bi kenarda dinlenin ki çamaşır suyu iyice etki etsin. Devamında tekrar fırçalayıp duru su ile yıkayın iç mekan ise vileda ile duru su ile silin bir iki su. Taşlarınız hem zarar görmemiş olacak hemde parıl parıl parlayacaktır.
Yer seramiklerinin üstünde boya lekeleri veya yapışkan lekeleri gibi inatçı lekeler var ise bulaşık teli kullanarak fıs fıs yardımıyla kireç çözücü, porçöz ama sadece zor leke olan minik kısma uygulayın telle ovun. Böylece o lekeden de kurtulursunuz…

Fayans Ustası, Hertürlü fayans işleriniz güven ve kalite ile yapılır… 15 yıllık deneyimle siz değerli müşterilerine; fayans, seramik, çatı aktarma ve çatı izolasyonu, mantolama, su tesisatı, fayans işçiliği, karo döşeme, inşaat dekorasyon konularında hizmet vermektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, su tesisatı ve mantolama işlerinizi Kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa farketmez arayın FAYANS USTASI ile tanışın.
inşaat dekorasyonunda Maksimum Fayda minumum fiyat.
Ekonomik Fayans, seramik ve Karo döşeme fiyatlarımız için iletişime geçiniz..

Works:
  • Yer Döşeme

Created:November 18, 2015

Releated Works

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com