0536 880 6818

Dekorasyon İşleri

Dekorasyon İşleri

Dekorasyon ve Tadilat İşleri ( Kusadasievtadilat.com ) olarak sektörümüz de 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir.

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Kaliteli evlerin vazgeçilmezi olan fayans, seramik, mermer, traverten ve mozaik taşlarının kaliteli ustalarımızla birlikte zevkinize göre uygulanması. Laminant, Lamine ve Masif parke seçeneklerimizden tercih ettiğinizi uyguluyoruz. Diğer yandan değiştirmeye gerek duymadığımız parkelerinizin sistire ve cila uygulamalarını da birinci sınıf işçilikle yapmaktayız. İç ve dış mekân kapı uygulamalarında çeşitlerimizle ve kalitemizle ön plandayız. Masif kapı, Amerikan panel kapı, çelik kapı, kayar ve katlanır kapı çeşitleri. Evinizde size yetersiz gelen mekânları istediğiniz gibi büyültebilir, değiştirebilirsiniz…

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüz de 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir. Sizin bu konudaki görüşleriniz bizler için önemlidir.

Çünkü yapmış olduğumuz işlerle beraber sizlerle olan güven ve saygı çerçevesi içinde çalışmak, bizlerin motivasyonlarımızı daha güçlü kılmaktadır. Bu yüzden sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yapmış olduğumuz işlerin ciddiyetini ve önemini biz Besa Yapı Dekorasyon olarak yapılan işlerin bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam etmekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız ve faaliyet gösterdiğimiz işler şunlardır;

Dekorasyon, Boya Badana işleri, Dış cephe tadilat işleri, Saten boya, Yağlı boya, Daire tadilatı, Strafor, Strafor kaplama, Fayans işleri, Kalebodur işleri, Laminat parke işleri, Mutfak dolapları, Banyo dolapları, Alçıpan işleri, Kartonpiyer işleri, Duşakabin, Küvet kabin, Kompakt sistem, Çelik kapı, Amerikan kapı, Ahşap kapı, Daire kapısı,Sıhhi tesisat işleri, Doğal gaz işleri, PVC imalat,Plastik doğrama, Pimapen,Elektrik tesisatı, v.b olarak hala faaliyet göstermektedir.

Works:
  • Dekorasyon

Created:November 17, 2015

Releated Works

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com