0536 880 6818

Kartonpiyer ve Alçıpan

Kartonpiyer ve Alçıpan

Kartonpiyer ve Alçıpan İşleri olarak ücretsiz keşif hizmeti de veren Alçıpan Ustası, evinize yaptırmak istediğiniz fakat kararsız kaldığınız işler için ücretsiz danışmanlık hizmeti de vermektedir.
Verdiğimiz hizmetler arasında: Kartonpiyer Uygulama, Bölme Duvar, Asma Tavan, Taş yünü, Metal Asma Tavan, Alçıpan Tamiri, Bölme Duvar, Taş yünü Montaj, Asma Tavan Montajı, Asma Tavan Kurulumu, Stropiyer, Montaj, Alçıpan Kemer, Kartonpiyer Kemer Hizmetleri de bulunmaktadır.

Kartonpiyer ve Alçıpan İşleri olarak İstanbul ve tüm türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. İtalyanca carta (kâğıt) sözcüğünden köklenen “cartone” den geliyor, anlamı ise sıkıştırılmış kâğıt. Yaklaşık 500 yıllık bir geçmişe sahip bu sözcük 1610′lardan itibaren karton kutular için de kullanılmaya başlıyor. Sıkıştırılmış kağıdın sanat dünyasına katılışının bir örneği; Raphael`in 1680′de üzerine fresk olar yaptığı ünlü kartonlarıdır. Kartonpiyer, suyla karıştırılıp hamur haline getirilen önce tutkal sonra üstübeçle karıştırılmasıyla elde edilen bir malzeme. Bu malzeme önceden hazırlanan kalıplara (ki, eskiden her biri birer sanat eseri değerinde idi) dökülür ve kuruduktan sonra yapıların tavanlarına ya da duvarlarına monte edilir.

Kaliteli ve temiz işçiliği benimsemiş olan Alçıpan Ustası, tüm Alçıpan İşlerinizi yaptırabileceğiniz güvenilir ve tecrübeli bir kuruluştur. Kadrosunda Alçıpancılık tecrübesi gelişmiş elemanları barındıran Alçıpan Ustası, İstanbul’un tüm İlçe ve Mahallelerini kapsayan geniş bir hizmet alanına sahiptir.

Ücretsiz Keşif hizmeti de veren Alçıpan Ustası, evinize yaptırmak istediğiniz fakat kararsız kaldığınız işler için Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti’de vermektedir.

Verdiğimiz hizmetler arasında: Kartonpiyer Uygulama, Bölme Duvar, Asma Tavan, Taşyünü, Metal Asma Tavan, Alçıpan Tamiri, Bölme Duvar, Taşyünü Montaj, Asma Tavan Montajı, Asma Tavan Kurulumu, Stropiyer, Stropiyer Montaj, Alçıpan Kemer, Kartonpiyer Kemer Hizmetleri de bulunmaktadır.

Ev ve Ofis tadilatı veya tasarım, tadilat, görünüm değişiklikleri için de ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir. Farklı sektör ve branşlarda çalışan Alçıpan Usta Ekibimiz ile birlikte tüm dekorasyon işlerinizi yapmaktadır.

Works:
  • Dekorasyon

Created:November 17, 2015

Releated Works

Copyright 2018 Kusadasievtadilat.com